11/02/2019

Dalgıç Pompa Bakım ve Onarımı

Dalgıç Pompa Bakım ve Onarımı

Bakım ve Onarım

İşletmeye alma prosedürü doğru olarak tamamlanmış ürünlerimize garanti süresince ve sonrasında her türlü satış sonrası hizmeti verilmektedir.

İşletmeye alma hizmetini gerçekleştirmiş olan kuruluşumuz, hizmet verdiği müşterisinin “Garanti ve Satış Sonrası Hizmetlerinden” sorumlu ve yetkili duruma gelmektedir. Dolayısıyla müşterilerimizin herhangi bir hizmet gereksinimi olduğunda, önce ürününü işletmeye almış olan kuruluşumuza başvurması gerekir. Birçok ürünümüzün kullanıldığı kapsamlı uygulamalarda, müşterilerimizle yaptığımız “Periyodik Servis Hizmeti Sözleşmesi” çok olumlu olmakta ve bu hizmet, müşterilerimize işletim emniyetinin sağlanmasının yanısıra, önemli boyutlarda işletim ekonomisi de getirmektedir.

Satışı yapılan ürünlerimizin uygulama alanında nasıl yerleştirileceği, diğer tesisat ekipmanlarıyla nasıl ilişkilendirileceği, kullanılacak boru, armatür, bağlantı elemanı, elektrik kabloları vb. ekipmanın seçimi gibi konularda danışmanlık yapmak ve hatta bu ürünlerin tesisat montajı yapılırken başında durarak bir nevi kontrolörlük yapmak süpervizörlük hizmetinin kapsamını oluşturmaktadır.

Servisimizde dalgıç pompaların uzun süre ilk günkü gibi performanslı çalışmasını sağlamak için orijinal yedek parça kullanılmaktadır. 

Dalgıç pompaların yerinde montajı, bakım ve onarım hizmetleri müşterilerimizin ihtiyaç talepleri doğrultusunda ve gereken her durumda teknik servis personelimiz tarafından sağlanmaktadır.1. Satış Öncesi Servis Hizmetleri

Dalgıç pompa satın alımından önce gerekli ihtiyaçların belirlenmesinde müşterilerimize danışmanlık ve keşif hizmeti verilir. Satış temsilcilerinin yönlendirmesiyle, uzman teknik personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapılır ve detaylı teklif olarak tarafınıza yazılı olarak iletilir.2. Satış Sonrası Servis Hizmetlerimiz

Satış sırasında verdiğimiz taahhütlere sadık kalarak dalgıç pompaların montajları yapılır, bakım ve arıza ihtimalleri konusunda bilgi verilir, sistem sorunsuz çalışır vaziyette teslim edilir.3-Dalgıç pompa garantisi :Garanti süresince kullanım, elektrik tesisat hataları ve kuyu içi kirliliğe bağlı oluşan arızalar hariç tüm mekanik arızalar için bedelsiz olarak servis hizmeti vermek ve yedek parça temin etmek.

 

4-Bakım ve Onarım; Garanti süreleri dolmuş dalgıç pompaların, arızalarına müdahale, periyodik bakımlarının yapılması yetkili teknik servis ekibimiz tarafından verilen hizmetleri kapsar. Periyodik bakımlar üretici firmaların belirlediği esaslar doğrultusunda yapılır.5-Garanti Dışı / Sözleşme Dışı Servis Hizmetleri; Garanti Süresi dolmuş ve bakım sözleşmesi bulunmayan dalgıç pompalara ücreti karşılığı verdiğimiz hizmetlerdir.