11/02/2019

Dalgıç Pompa Uygulamaları ve Montajı

Dalgıç Pompa Uygulamaları ve Montajı

Dalgıç Pompa Uygulamaları ve Montajı

Farklı marka ve ürün gruplarına hizmet veren dalgıç pompa sistemleri ihtiyaclarınıza uygun dalgıç pompa tipini seçerek müşterilerinin bu konuda olan ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Geniş ürün yelpazesi, muhtemel bir uygulama için model sunmakta, dalgıç pompa problemlerine en uygun ve en ekonomik çözümleri getirmektedir.

Dalgıç pompa servisi acil durumlar ve profesyonel  çalışma koşulları için tasarlanmış özel ve farklı pompa sistemlerini de bünyesinde barındırmaktadır.

Dalgıç pompalar, kontrol panoları ve tesisat sistemiyle birlikte  bütün olarak kabul edilmelidir. Bu sistemin bütün elemanlarının kalitesi ve yeterliliği, sorunsuz bir işletim için şarttır. Bu nedenle firmamız, dalgıç pompa uygulamalarında, keşif, projelendirme, montaj, satış sonrası servisi ile bir bütün olarak hizmet veren, konusunda uzman servis elemanları aracılığıyla son kullanıcıya ulaşmaktadır. Firmamız garanti ve servis hizmetlerini sistemin bütünü için vermekte, verimli bir uzun dönemli çalışma sağlayabilmek için; pompa temini, kuyuya montaj ve uygulama sorumluluğunu bir bütün olarak değerlendirmektedir.